Пенсійний фонд нформує!

Дата: 24.07.2020 13:21

Встигніть списати борг зі сплати ЄСВ

З 3 червня 2020 року відповідно до Закону України від 13.05.2020 р. № 592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» передбачено списання недоїмки з єдиного соціального внеску для “сплячих” фізичних осіб – підприємців та самозайнятих осіб за період з 1 січня 2017 року до 3 червня 2020 року.

передумови списання недоїмки, штрафів та пені:

1) відповідними платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності за вищевказаний період, що підлягає оподаткуванню податком з доходів фізичних осіб (ПДФО);

2) протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом № 592 (тобто до 31 серпня 2020 року включно) платниками подано заяви про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності. .

Увага! Нараховані та сплачені або стягнуті за зазначений період суми недоїмки, штрафних санкцій та пені відповідно до цього Закону не підлягають поверненню.

З питань обчислення і сплати (списання) єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, погашення існуючої заборгованості, припинення підприємницької діяльності тощо звертатись до органів Державної податкової служби на відповідній території.