Всеукраїнський конкурс дитячого плаката "Я - Україна"

Дата: 26.06.2020 15:15

Пластикові пакети, або кульки стали справжньою бідою для планети, а особливо для таких країн як наша – де відсутня сучасна система управління відходами. Ми «потопаємо» в горах пластикового сміття, велику частину якого становлять пластикові кульки. Час використання пакета становить кілька десятків хвилин, а розкладається від до 1000 років. Якщо люди не схаменуться та не почнуть мінімізувати використання кульків, а то й зовсім не відмовляться від них, нас чекає жахлива екологічна катастрофа – безліч морських жителів гине через пластик, мікрочастинки платику просочуються в ґрунт при розпаді, несучи отруту для рослин, пластик виробляється з невідновлюваних ресурсів, таких як нафтопродукти та природній газ, видобуток яких шкодить довкіллю.

Тому здобувачі освіти Костянтинівської ОТГ Горностаївського району Херсонської області не стоять осторонь екологічних проблем та активно долучаються до конкурсу дитячого плаката «Я – Україна» «Стоп_кульок». Активними учасниками стали учні Костянтинівського та Червонополянського закладів повної загальної середньої освіти, роботи яких відправлені на конкурс.

Дякуємо дітям та їх наставникам за небайдужу громадянську позицію та бажаємо перемоги!

Світлана Новохижня

Головний спеціаліст відділу освіти, культури,

молоді та спорту сільської ради