Програма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину

Дата: 05.06.2020 20:39

Херсонський обласний центр зайнятості

·

З початку травня поточного року в Україні працює програма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину.
Ця програма надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям з числа малого та середнього підприємництва у першу чергу забезпечить збереження робочих місць та надасть суттєвий поштовх до їх економічної активності.
 Станом на 03 червня 2020 року на Херсонщині виявили бажання отримати допомогу по частковому безробіттю 420 роботодавців, це дозволить здійснити виплати більше 4600 працівникам.
До центрів зайнятості в області вже звернулося 320 роботодавеців для отримання виплати допомоги 3400працівникам.
257 пакетів документів роботодавців вже передано до обласного центру зайнятості для прийняття відповідних рішень, які дозволять надати таку допомогу 3200 працівникам.
Закликаємо всіх роботодавців, у т.ч. фізичних осіб-підприємців, які є застрахованими особами, зупинили чи скоротили діяльність на період карантину, звертатися до центрів зайнятості.
До речі, умови та покрокова інструкція надання допомоги по частковому безробіттю розміщені на офіційному сайті та сторінці у ФБ Херсонського обласного центру зайнятості.

Більше інформації за посиланням:

#служба_зайнятості #допомога_по_частковому_безробіттю