Зі святом останнього дзвоника

Дата: 29.05.2020 09:40

Дорогі випускники, вчителі та батьки!

Щиро   вітаю всіх вас – учнів, випускників, вчителів, батьків зі святом  останнього дзвоника!

Країна Знань перегорнула іще одну свою сторінку. Останній дзвоник сповіщає про веселі літні канікули для школярів, відпочинок для  вчителів. Всім бажаю гарно відпочити, набратись сил для нового навчального року.

Насамперед, вітаю наших випускників. Відсьогодні ви йдете у доросле життя, де  на вас чекають нові вершини та нові досягнення. Отримані  у  рідній школі   знання будуть слугувати вам усе подальше життя.   Бажаю, щоб кожен випускник зробив правильний вибір, здійснив свою мрію і продовжував навчання в обраному напрямку.

Завжди пам’ятайте: ваші батьки, наставники, покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вчителям та рідним.

Мої вітання, моя подяка батькам, педагогам, наставникам, вихователям.

Бажаю усім міцного здоров'я, щасливої долі, творчих успіхів, вагомих здобутків у всіх задумах та починаннях.

Нехай  цей хвилюючий дзвоник пролунає у кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день!

З щирою повагою  сільський голова     Олексій Кільдерорв