Херсонська область, Каховський район

Конкурс малюнків у рамках медіа-соціальної кампанії "Не порушуй Правил дорожнього руху - врятуй життя"!

Дата: 26.05.2020 13:39

В рамках медіа-соціальної кампанії "Не порушуй Правил дорожнього руху - врятуй життя" у закладах загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради проведено конкурс тематичних малюнків.

Діти активно долучилися до акції та закликали всіх учасників дорожнього руху дотримуватися Правил дорожнього руху і берегти своє життя.

Всі представлені роботи заслуговують на відзнаку, тому всі учасники конкурсу будуть нагороджені дипломами.

Дякуємо нашим невтомним діткам, які встигають і навчатися, і брати участь у конкурсах, бажаємо натхнення і подальших перемог!