Про здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) та матеріального забезпечення застрахованим особам у І кварталі 2020 року

Дата: 27.04.2020 15:53

Про здійснення страхових виплат потерпілим (членам їх сімей)                  та матеріального забезпечення застрахованим особам                                               у І кварталі  2020 року

Станом на 01 квітня 2020 року у Каховському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області страхові виплати отримують 285 потерпілих та членів їх сімей, з яких 262 особи  - потерпілі від трудового каліцтва та професійного захворювання, 23 осіб  – особи, які отримують страхові виплати по втраті годувальника. Із 262 потерпілих (165 осіб) складають інваліди трудового каліцтва та професійного захворювання, з них інваліди І групи – 1 особа, ІІ групи – 15 осіб, ІІІ групи -  149 осіб.

Із загальної кількості одержувачів страхових виплат 35 осіб - це потерпілі (члени їх сімей), внутрішньо переміщені з території, що не контролюється українською владою (26 осіб з Донецької області, 9 осіб з Луганської області). З початку року страхові виплати отримували 36 внутрішньо переміщених осіб.

Для здійснення страхових виплат потерпілим та членам їх сімей упродовж 1 кварталу 2020 року направлено 1 857 956,89 грн., у тому числі на виплати внутрішньо переміщеним особам з непідконтрольної українській владі території Донецької та Луганської областей  454 764,04 грн. Основна частина витрат спрямована на щомісячні страхові виплати потерпілим втраченого заробітку і особам, які мають на це право в разі втрати годувальника – 95 800,47 грн.

Відшкодовано допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю 1 потерпілому наа суму 2 053,15 грн.

Станом на 01.04.2020 середній розмір призначеної щомісячної грошової суми в разі стійкої втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого та грошової суми щомісячної страхової виплати особам, які мають право в разі втрати годувальника на 1 одержувача склав 2 184,48 грн. при 1 594,20 грн.

Допомогу  по тимчасовій  втраті непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві отримали 644 особи  на суму 1920 010,16 грн. Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності склав -244,18 грн.

Допомогу по догляду за хворою дитиною або хворим  членом сім’ї отримали 127 осіб на  суму 226144,65  грн. Середньоденний розмір допомоги склав – 229,82 грн.

Допомогу по вагітності та пологах отримали 48 осіб  на суму 955720,86  грн. Середньоденний розмір допомоги склав – 201,97 грн.

Для здійснення допомоги на поховання у 1 кварталі 2020 року прийнято документів по 5 випадках, та профінансовано 20500,00 грн.

У І кварталі 2020 року кількість потерпілих (членів їх сімей), яким припинено щомісячну страхову виплату становить 4 особи, з наступних причин: смерть потерпілого.

Начальник Каховського відділення

УВДФССУ в Херсонській області                                                                       Т.П. Матвеєва