Херсонська область, Каховський район

Пенсійний фонд інформує!

Дата: 24.04.2020 10:02

Пенсіонери у квітні отримають грошову допомогу у розмірі 1000 грн

23 квітня 2020 року Головним управлінням Пенсійного фонду України в Херсонській області здійснено фінансування одноразової грошової допомоги в сумі 1000 грн за рахунок коштів Державного бюджету України.

Відповідно до порядку, затвердженого постановою Уряду від 01.04.2020 №251, уповноважені банки повинні забезпечити зарахування коштів одержувачам одноразової грошової допомоги не пізніше наступного операційного дня після надходження коштів. АТ “Укрпошта” розпочне доставку та виплату одноразової грошової допомоги одержувачам пенсій з 24 квітня поточного року.

Вищезазначену виплату до кінця квітня отримають 261 309 пенсіонерів Херсонської області, загальний розмір пенсій яких з урахуванням надбавок та підвищень менше ніж 5 тис. гривень.

На фінансування та доставку одноразової грошової допомоги спрямовано 262,9 млн гривень.