Херсонська область, Каховський район

Термін подання річної декларації про майновий стан і доходи подовжено

Дата: 01.04.2020 16:54

Горностаївська ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє, що до 1 липня 2020 року подовжено термін подання річної декларації про майновий стан і доходи.

При цьому, суму податкового зобов’язання, яке платниками визначено в декларації до сплати, необхідно сплатити до 1 жовтня 2020 року.

Зазначене передбачається Законом України від 17 березня 2020 року №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)».

Звертаємо увагу, що у разі отримання додаткових роз’яснень з даного питання, Новокаховське управління оперативно надаватиме відповідну інформацію. Слідкуйте за повідомленнями!