Горностаївський районний сектор з питань пробації переведено на особливий режим роботи з суб’єктами пробації в умовах загальнонаціонального карантину!

Дата: 26.03.2020 16:52

З 18 березня 2020 року:

скасовуються групові заходи;

відсутність транспортного сполучення буде визначатися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дітатися до органу пробації іншим способом;

у разі неможливості особової явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленного зв’язку ( в тому числі й за допомогою мережі інтернет).

Водночас звертаємо увагу, що встановлені каринтинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!

Інформаційно- просвітницька бесіда для клієнтів пробації з метою формування мотивації засуджених до працевлаштування.

13-14 червня 2019 року старшим інспектором Горностаївського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській  області  було проведено інформаційно -просвітницьку бесіду  для клієнтів пробації, які засуджені до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

Бесіду було проведено з метою формування  мотивації засуджених до працевлаштування та  на виконання індивідуального плану роботи щодо профілактики вчинення засудженими повторних злочинів та рецидиву злочинності,  адже саме відсутність постійного місця роботи, потреба в додаткових коштах є однією з причин скоєння повторних злочинів. Присутнім наголошено, що звернувшись до Горностаївського центру зайнятості можна отримати інформацію про вакантні посади та вільні робочі місця на підприємствах, матеріальну допомогу по безробіттю, робітничу професію в центрах професійно-технічної освіти служби зайнятості, а для осіб, які хочуть відкрити власну справу є шанс отримати матеріальну підтримку у вигляді одноразової допомоги для організації підприємницької діяльності. Учасники бесіди отримали інформаційні буклети, які інформують про різні напрями діяльності центру зайнятості та шляхи вирішення проблем, пов'язаних із працевлаштуванням.

Начальник Горностаївського районного сектору

філії Державної установи “Центр пробації”

в Херсонській області                                                                          І.В. Притика

•