Увага !

Дата: 25.03.2020 21:09

Увага !

Шановні жителі Костянтинівської громади, фізичні особи підприємці, юридичні особи, які здійснюють свою діяльність на території ради і є платниками податків і зборів.

Звертаюсь до Вас від імені виконавчого комітету сільської ради. З метою забезпечення сталої роботи служб, закладів та комунальних підприємств , які забезпечують життєдіяльність населених пунктів.

Здійснити вчасно та в повному обсязі сплату всіх перерахувань згідно податкових зобов’язань на 2020 рік.

Абонентам комунальних підприємств в найкоротший термін розрахуватись за спожиту воду !

В разі зволікання з термінами чи ігнорування сплати може призвести до негативних наслідків таких, як відключення від електропостачання об’єктів комунальної власності,  ненадання вчасної фінансової підтримки закладам охорони здоров’я,  несвоєчасні виплати заробітної плати   та здійснення  інших заходів     передбачених на запобігання   виникнення і поширення хвороби (COVID – 19)

Щиро вдячний  за порозуміння .

Сільський голова                             О.В. Кільдеров