Сплата єдиного соціального внеску в 2020 році

Дата: 13.02.2020 15:05

Горностаївська ДПІ Новокаховського управління ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що єдиний соціальний внесок це сума, що не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску та не менше розміру мінімального страхового внеску.

Законом України від 14.11.2019 №294-ІХ «Про Державний бюджет України на 2020 рік» мінімальна заробітна плата у місячному розмірі з 1 січня 2020 року становить 4723 гривень.

Мінімальна сума єдиного внеску, яку підприємці (як платники єдиного податку, так і підприємці на загальній системі оподаткування) мають сплачувати у розрахунку за місяць із 2020 року становить 1039,06 гривень.

Терміни сплати єдиного внеску фізичними особами - підприємцями, членами фермерських господарств, а також особами, які провадять незалежну професійну діяльність – щокварталу не пізніше 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Роботодавці, які використовують найману працю, сплачують нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця.

Звертаємо увагу, що єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Сплата ЕСВ