Херсонська область, Каховський район

Гаряча лінія на тему: “Легалізація трудових відносин і заробітної плати”

Дата: 13.02.2020 15:04

Гаряча лінія на тему: “Легалізація трудових відносин і заробітної плати

12 лютого 2020 року з 17 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. Горностаївська ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведе “гарячу” телефонну лінію на тему: “Легалізація трудових відносин і заробітної плати”.

На запитання платників відповідатиме Ковальов Олександр Володимирович — Начальник Горнотаївської ДПІ  Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Усі бажаючі можуть поставити свої запитання за номером “гарячої” телефонної лінії: (055244) 4-17-51.