ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ЧЕРВОНОПОЛЯНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 16.12.2019 11:01

Відповідно до  пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про освіту», статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись Положенням про конкурс на посаду керівника закладу  загальної середньої освіти Костянтинівської сільської , затвердженого сесією   сільської ради від 10 грудня 2019 року № , пункту 1 розпорядження сільського  голови Костянтинівської сільської ради від 11 грудня  2019 року № 135.  оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

Директора Червонополянського закладу повної загальної середньої освіти

Місцезнаходження закладу: вул. Миру,17, с. Червона Поляна, Горностаївський  район, Херсонська область.

Оплата праці визначається відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від  26.09.2005  № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та умов контракту.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України,  вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні не нижче магістра, стаж педагогічної роботи  не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають з 16.12.2019 року по 10.01.2020р. з 08.00 до 17.00 включно до конкурсної комісії за адресою:   с. Костянтинівка, вулиця Шевченка, 66а     приміщення сільської ради такі документи:

•  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних  даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • заяву про присутність близьких родичів у складі конкурсної комісії (за наявності таких);

–    копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

–    мотиваційний лист довільної форми;

Інформацію про особисту адресу електронної пошти та номер контактного телефону для зворотного зв’язку.

Кандидат також може подати іншу інформацію на власний розсуд.

Особа пред’являє оригінали документів, копії яких подаються до конкурсної комісії.

Етапи проведення конкурсу:

1)   прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

2) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

3) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

4) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

5) проведення конкурсного відбору;

6) визначення переможця конкурсу;

7) оприлюднення результатів конкурсу.

Контактна особа, яка надає додаткову інформацію: Дейнега Тетяна Борисівна , тел. 0966685749, e-mail: konstantinovka 2012@ukr.net

Дмитрієва Наталя Миколаївна, тел..0955353499,

e-mail: dnnatali2011@ukr.net