Закінчився строк сплати земельного податку!

Дата: 17.09.2019 23:47

Закінчився строк сплати земельного податку!

Горностаївська державна податкова інспекція Великолепетиського управління  Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі нагадує громадянам – власникам  та орендарям земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачам  щодо необхідності виконання конституційного обов'язку про сплату податку за землю та орендної плати до бюджету.

Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно статті 287 п. 287.5 Податкового кодексу України податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового  повідомлення – рішення. Граничний термін сплати минув 29 серпня поточного року. Згідно статті 126 п. 126.1  Податкового Кодексу України у разі якщо платник податку не сплатив у законодавчо встановлений термін визначене грошове зобов’язання, то такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу. При затримці до 30 календарних днів включно – у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу та пені. При затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання – у розмірі 20% та пені відповідно.

Крім того по суб’єктах – користувачах та власниках земельних ділянок, які вчасно не сплатили орендну плату та земельний податок будуть направлені позови до суду про стягнення заборгованості у примусовому порядку.