Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік

ГОРНОСТАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія сьомого скликання

Про встановлення ставок та пільг

із сплати земельного податку на 2020 рік

Керуючися статею 7, 10, пунктами 12.3, 12.4 статті 12, статями 269, 270, 271, 274, 277, 281, 282, 284, 285 Податкового кодексу України та пунктами 24, 35 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити на території Костянтинівської сільської об’єднаної територіальної громади:

1.1. Ставки земельного податку згідно з додатком 1;

1.2 Пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до статей 281, 282, Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

2. Платник податку визначений статтею 269 Податкового кодексу України.

3. Об'єкт оподаткування визначений статтею 270 Податкового кодексу України.

4. Податковий період визначений статтею 285 Податкового кодексу України.

5. Порядок обчислення податку визначений статтею 286 Податкового кодексу України.

6. Строк та порядок сплати податку визначений статтею 287 Податкового кодексу України.

7. База оподаткування визначена статтею 271 Податкового кодексу України

8. Секретарю сільської ради оприлюднити рішення в друкованих засобах массової інформації  не пізніш як у десятиденний строк після прийняття та підписання  рішення.

9.Визнати такими, що втратили чинність з 01.01.2020 року рішення IХ сесії сільської ради VII скликання від 19.06.2018 року № 1402 «Про встановлення ставок та пільг  із сплати земельного податку на 2020 рік»

10. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                                                            О.В. Кільдеров