Відкритий творчий конкурс «Розробка логотипу та бренду Костянтинівської сільської об’єднаної територіальної громади»

Дата: 27.04.2019 00:18

Костянтинівська сільська рада оголошує відкритий творчий конкурс «Розробка логотипу та бренду Костянтинівської сільської об’єднаної територіальної громади»

Проекти мають бути спрямовані на розв’язання стратегічних та оперативних цілей Стратегічного плану розвитку Костянтинівської громади на період до 2022  року

Дедлайн подачі заявки 01 травня 2019 року.

Останній день прийому документів -  20.05.2019.

З умовами конкурсу можна ознайомитись на офіційному сайті сільської ради в розділі Конкурс