Таврійський Барвограй 2019

Дата: 24.04.2019 16:09

Костянтинівська громада багата юними талантами. Це ще раз довів

ІІ етап щорічного обласного огляду-конкурсу художньої творчості «Таврійський барвограй», який присвячувався дню народження Херсонської області. Він відбувся 23 квітня у Костянтинівському сільському Будинку культури.

Відвідувачів захопила виставка виробів декоративно-прикладного мистецтва, на якій презентували свої роботи кращі майстри закладів освіти. Юні умільці представили безліч технік виконання робіт: вишивка нитками, вишивка бісером, вишивка стрічками, бісероплетіння, орігамі, квілінг, м’які іграшки, вироби з солоного тіста.

Участь у конкурсі-огляді взяли близько 70 учнів із п’яти закладів освіти. Приємним сюрпризом на початку концерту став виступ юних читців – вихованців ясла-садка «Ромашка» Костянтинівської сільської ради.

Концертна програма була наповнена чудовими різножанровими номерами, які надовго запам’яталися глядачам.

Журі огляду-конкурсу визначили найкращих виконавців та нагородили їх дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів:

номінація «Вокал»

- Савчук Анастасія та Митрохіна Вікторія (Костянтинівський ЗПЗСО),

- Юлія та Вікторія Петренки (Червонополянський ЗСО),

- Похвала Богдан (Червонополянський ЗСО);

номінація «Хореографія»

- танцювальний колектив «Гармонія» (Костянтинівський ЗПЗСО),

- танцювальний колектив «Росточок» (Костянтинівський ЗПЗСО),

- танцювальний колектив «Краплинки» (Дубівський ЗСО);

номінація «Художнє слово»

- Єрмак Анастасія (Костянтинівський ЗПЗСО),

- Пузій Наталія (Червонополянський ЗСО),

- Мельниченко Зоріна (Костянтинівський ЗПЗСО);

номінація «Театральне мистецтво»

- театральний колектив Дубівського ЗСО,

- Єрмак Анастасія та Гупало Валерій (Костянтинівський ЗПЗСО).

Дякуємо художньому керівнику Костянтинівського СБК Олександру Фомічову, заступнику директора з виховної роботи Костянтинівського ЗПЗСО Ірині Бігун, чудовим ведучим – учням 11 класу Костянтинівського ЗПЗСО Анастасії Єрмак та Валерію Гупалу за допомогу в організації та проведенні конкурсу; поетесі Емілії Мулик (жительці села Костянтинівка) за прекрасні твори, які прозвучали на сцені. А нашим зірочкам бажаємо натхнення, творчої наснаги, впевненості в собі та розвивати і надалі свої таланти.

Світлана Новохижня

Головний спеціаліст відділу освіти,

культури, молоді та спорту сільської ради