Костянтинівська сільська рада оголошує конкурс  проектів сільського розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2019 році.

Дата: 25.04.2019 01:42

Відповідно до рішення  XVIIІ  cесії  VII скликання  №  313  від   08.04.2019  «Про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет",   реалізація яких планується у 2019 році»

Проекти мають бути спрямовані на розв’язання стратегічних та оперативних цілей Стратегічного плану розвитку Костянтинівської громади на період до 2022  року

Дедлайн подачі заявки 01 травня 2019 року.

Останній день прийому документів -  29.05.2019.

З умовами конкурсу можна ознайомитись на офіційному сайті сільської ради в розділі Громадський бюджет