Навчання за напрямом «Актуальні питання з охорони праці».

Дата: 25.03.2019 14:38

Упродовж період лютого - березня 2019 року за ініціативи Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості у Херсонському центрі професійно-технічної освіти проводяться навчання слухачів за напрямом «Актуальні питання з охорони праці».

Актуальність теми безпеки та гігієни праці нині визначається тим, що в Україні існує доволі складна ситуація у сфері охорони праці, життя та здоров’я людини. Адже сьогодні чимала кількість працівників офіційно не працевлаштовані, що призводить до втрати можливості законного захисту їхніх прав.

Охорона праці – це заходи та засоби, що спрямовані на збереження здоров’я і працездатності людини в процесі праці;  це заходи, що спеціально призначені для створення особливих полегшених умов праці для жінок і неповнолітніх, а також працівників зі зниженою працездатністю. Охорона життя і здоров’я людини є пріоритетним напрямом соціальної політики держави.

Під час навчання розглядаються законодавчі акти, що визначають основні положення з охорони праці, небезпечні та шкідливі виробничі фактори на підприємстві, питання пожежної безпеки та електробезпеки, долікарська допомога потерпілим при нещасних випадках.

Навчання завершається  перевіркою знань слухачів, після чого всі слухачі отримують посвідчення про підвищення кваліфікації.