Олексій Кільдеров про успіхи Костянтинівської ОТГ

Дата: 15.03.2019 15:45

Голова Костянтинівської об’єднаної територіальної громади Олексій Кільдеров розповів, як реалізується в ОТГ реформа децентралізації та чи змінилося життя людей після об’єднання.

«Ми об’єдналися у 2017 році. Тоді наш бюджет складав 9 365 тисяч гривень, а зараз ми маємо 19,2 млн. грн. Держава передала на місця багато функцій і відповідний фінансовий ресурс, яким ми розпоряджаємося згідно з потребами нашого населення.

Відремонтували 2,2 км доріг, провели ямкові  поточні ремонти в з-х населених пунктах ( на загальну суму 760 тис грн.).

Проведено поточні  ремонти в 5 школах та 3 дитячих садочках.

Проведено реконструкцію  освітлення в селі Костянтинівка, збільшили кількість світлоточок в інших 3 населених пунктах сільської ради на загальну суму 1,1 млн. грн..

Провели капітальні ремонти водопровідної мережі на 3 вулицях села Костянтинівка, 2 вулицях села Червона Поляна. Проведено капітальні ремонти 2 сільських клубів загальною вартістю 1,6 млн. гривень.

Капітально відремонтовано будівлю ФП села Братолюбівка

Придбали 2,1 млн. грн. спецтехніки для комунального господарства «Пролісок».

Забезпечили безкоштовно харчуванням здобувачів освіти початкових класів всіх закладів освіти.

І не збираємося зупинятися», - розповів голова Костянтинівської ОТГ.

Децентралізація – безпрецедентний крок Президента Петра Порошенка, переконаний Олексій Кільдеров.

Сьогодні у Костянтинівській ОТГ сміливо планують своє майбутнє.

У перспективі планується :

• Покращити водопостачання в населених пунктах ( відремонтувати 2 свердловини , частково замінити водопровідну мережу)
  • Збудувати освітлення в 2-х населених пунктах
  • Створити  ЦНАП
  • Провести поточні та капітальні ремонти в закладах освіти та культури
  • Придбати шкільний автобус для закладів освіти
  • Здійснити частковий  ремонт внутрішніх доріг
  • Виготовити генеральні плани населених пунктів та інше.

Олексій Кільдеров  впевнений, що політики децентралізації буде продовжена Президентом Петром Порошенком. Лише він може гарантувати незворотність цієї реформи. Наші жителі відчувають покращення і прагнуть стабільності. Тому ми разом над цим працюємо.