До відома мешканців громади

Дата: 13.03.2019 15:19

На виконання частини першої ст. 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад» Костянтинівська сільська рада Горностаївського району Херсонської області виносить для громадського обговорення проект ДОГОВОРУ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ СПІЛЬНОГО ФІНАНСУВАННЯ (УТРИМАННЯ) КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ТА СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ» між Горностаївською селищною радою Херсонської області та Костянтинівською сільською радою Горностаївського району Херсонської області.

З повним текстом проекту договору можна ознайомитися на офіційному сайті Костянтинівської сільської ради за посиланням Проект договору

Зауваження та пропозиції до проекту договору просимо надавати в письмовій формі до 15 березня 2019 року на адресу:

Костянтинівської сільської ради