ПОВІДОМЛЕННЯ  про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 20.11.2018 13:45

про оприлюднення проекту регуляторного акту

- Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання  по   Костянтинівському  БГ СКГ   «Пролісок».

Дата оприлюднення 20.11.2018

Проекти рішення Костянтинівської сільської  ради «Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання  по   Костянтинівському  БГ СКГ   «Пролісок»» розроблено  начальником відділу юридичного обслуговування та реєстрації а також директором БГСКГ «Пролісок».

Основною метою прийняття регуляторного акта є впорядкування відносин між Костянтинівським БГ СКГ «Пролісок» та користувачами системами централізованого комунального водопостачання  в  селах  Костянтнівка,  Братолюбівка, Миколаївка.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному сайті Костянтинівської сільської  ради.

Адреса розробника, спосіб оприлюднення:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.  З проектом рішення можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні сільської ради і старостинських округів та на офіційному сайті Костянтинівської сільської ради ( http://kostiantynivska-silrada.gov.ua).

Перелік документів для ознайомлення:

1.Проект рішення Костянтинівської сільської ради «Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання  по   Костянтинівському  БГ СКГ   «Пролісок»».

2. Аналіз регуляторного впливу.

Начальник відділу
юридичного обслуговування
та реєстрації                                                                   Д.Р. Крамар