Вшанування громадян похилого віку в Костянтинівській ОТГ

Дата: 03.10.2018 15:00

Фото без опису       1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

У виконкомі Костянтинівської сільської ради також  були заплановані та проведені ряд заходів:

- 301 жителю громади, людям, які досягли 70 річного віку та старшим, було роздано продуктові набори на загальну суму 34900,95 грн. ;

- У Дубівському, Костянтинівському, Червонополянському  Будинках Культури, Антонівському, Братолюбівському та Зірківському сільських клубах були проведені святкові вогники з концертними програмами. Загальна кількість громадян похилого віку, які були присутні на святкових заходах - 169 чоловік. На урочистостях в усіх населених пунктах особисто  побував сільський голова Кільдеров Олексій Володимирович, який привітав присутніх, подякував їм за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.  Побажав їм бути оточеними увагою і піклуванням близьких людей, щоб їх тішили своїми успіхами діти, внуки та правнуки і щоб ніщо не засмучувало їхні  будні; міцного здоров`я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою.  Окремо сільський голова привітав зі святом та вручив подарунок Філімоновій Ганні Адамівні, яка пропрацювала незмінним бібліотекарем Братолюбіської та Миколаївської сільських бібліотек  50 років і у вересні 2018 року припиняє свою професійну діяльність.

Працівниками культури були підготовлені гарні сценарії святкових вогників. Людей похилого віку  привітали своїми виступами – віршами, піснями і танцями, вихованці дитячих садків, учні шкіл та колективи художньої самодіяльності закладів культури.

Для присутніх були накриті столи з усілякими частуваннями.

У великій мірі усі ці заходи стали можливим завдяки небайдужим  меценатам, а  саме: Благодійному фонду Ігоря Колихаєва, землекористувачам Дмитрієву Дмитру Олексійовичу, Куліничу Володимиру Павловичу, Іллюху Сергію Івановичу, Худому Йосипу Йосиповичу, Гупало Миколі Івановичу, Покумейко Івану Леонтійовичу. Підприємцям: Пащенку Сергію Васильовичу, Пащенко Лідії Павлівні, Матвієнко Олені Леонідівні, Павлушенко Людмилі Миколаївні, Риженко Олені Олександрівні,  Коляді Євгенії Ростиславівні, Кучеренко Ірині Миколаївні, Підубієнко Лілії Сергіївні, які виділили кошти або продуктові набори для проведення свята.

Завдяки зусиллям та злагодженій роботі усіх цих людей,  свята вийшли цікавими, змістовними,  затишними. А громадяни поважного віку нашої громади відчули себе шанованими та потрібними громаді людьми яких поважають і до яких прислухаються.