До уваги усіх роботодавців, які зацікавлені в розвитку сільського господарства!

Дата: 11.09.2018 11:37

Департамент агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації

13 вересня 2018 року о 10. год в приміщені Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості

буде проводити  вебінар для суб’єктів аграрного сектору області з питань активізації розвитку агропромислового комплексу Херсонщини, сприяння самозайнятості населення, висвітлення можливостей розбудови галузі за рахунок участі сільгосптоваровиробників та господарств населення у Державних програмах підтримки аграріїв та партнерських банківських програмах.

Під час вебінару розглядатимуться питання механізмів та умов участі у програмах державної підтримки аграрного сектору, а також умов та партнерськими банківськими програмами для фінансування клієнтів агропромислового комплексу.

Усіх бажаючих запрошуємо до участі.