Дата: 23.08.2018 10:53

22 серпня у Костянтинівській сільській раді відсвяткували День Державного Прапора України та 27-му річницю незалежності України. Урочисте зібрання почалося о 14.00 в Костянтинівському сільському Будинку культури. Сільський голова Олексій Володимирович Кільдеров щиро привітав присутніх зі святом та вручив Почесні грамоти кращим працівникам організацій та установ, які знаходяться на території сільської ради. Після урочистої частини розпочався великий святковий концерт, на якому виступили кращі аматори Костянтинівського, Дубівського, Червонополянського Будинків культури та Антонівського сільського клубу. У фойє діяла виставка робіт народних майстрів, вражали своєю красою гігантські квіти, плетені кошики, але особливу увагу привертала до себе колекція ікон, вишитих бісером, яка належить майстриням сім?ї Філімонових: Ганні Адамівні, Людмилі Іванівні та Анастасії. По закінченні концерту глядачі довго вітали артистів оплесками.

Висловлюємо подяку директорам сільських Будинків культури та сільського клубу за відмінну підготовку до відзначення Дня незалежності України.

Зі святом, шановні мешканці Костянтинівської сільської ради!

Відділ освіти, культури, молоді та

спорту сільської ради