«Моя кар’єра в Україні»

Дата: 21.05.2018 15:30

У січня 2018 року  ДРЗ «Інститут  модернізації  змісту освіти»  оголосив конкурс  есе «Моя майбутня професія : планування  і розвиток». Для участі у конкурсу учням 10 клсаів  закладів освіти  необхідно було  подати  есе.

15 травня, в місті  Одеса – Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку організували зустріч для 50 десятикласників із трьох областей з провідними топ-менеджерами та успішними підприємцями Одеси.

Учениця Костянтинівського закладу повної загальної середньої освіти Єрмак Анастасія не тільки подала есе на конкурс,  а й зайняла перше місце і ввійшла в топ кращих есе.

Регіональна зустріч об’єднала 50  фіналістів з Одеської, Херсонської та Миколаївської областей.  Херсонську область представляли  три учасниці, серед яких наша Анастасія.

Всього з регіону було надіслано 106 конкурсних заявок. Серед омріяних професій діти називали такі: вчитель, юрист, журналіст, веб-дизайнер, актор, підприємець тощо.

Зустріч відбулась в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні». Партнер заходу – ІMPACT Hub Одеса.

Із розповіді Анастасії та ії наставниці вчителя української мови та літератури  Ногачевської  Христини Павлівни   місто Одеса зустріла їх гостинно. Для них була організована екскурсія у відділення ПУМБ, де більше дізнатись про професії у банку та поспілкуватися з експертами своєї справи. Приємною несподіванкою стала екскурсія до офісу компанії «Snap», де вони стали учасниками креативного брейн-шторму з командою спеціалістів.

В   ході  зустрічі  для себе відмітили, що участь у конкурсі дала  змогу серйозно замислитися про своє майбутнє та дізнатися більше про  вибір професії.

Методист                      Людмила Сіменович

Фото без опису           Фото без опису