Херсонська область, Каховський район

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ

Дата: 07.04.2018 15:00

У четвер, 6 квітня 2018 року, Костянтинівська ОТГ прийняла участь у всеукраїнській акції «За чисте довкілля». У акції прийняли активну участь працівники 21 установи та організації (450 осіб), які розташовані на території Костянтинівської ОТГ.

В ході прибирання було задіяно 6 одиниць автотранспорту (трактора та автомобілі). За один день прибрано територію 5 парків, 2 скверів. Повапновано 0,8 км бордюрів. Загальна площа прибраної території становить 3620 кв. м.

Активну участь у весняному прибиранні прийняли учні старших класів загальноосвітніх шкіл та вчителі.

Але одним днем участь громади в акції «За чисте довкілля» не обмежується, тому роботи по наведенню благоустрою на території населених пунктів сільської ради триватимуть.