Міжнародний День людей похилого віку та День ветеранів

Дата: 23.02.2018 14:00

1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний День людей похилого віку та День ветеранів. Цей день – добра нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей , ще раз засвідчити повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям  за чиїми плечами нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Щорічно в Костянтинівському Будинку культури до цього свята проводяться святкові заходи. Цього року присутніх тепло й зворушливо привітали учні місцевої школи. Музичні вітання лунали від жіночого вокального ансамблю «Зорецвіт» під керівництвом Русанової К.М.  Сільський бібліотекар разом з робітниками соціальної сфери зробили виставку «Стара фотографія розповідає …». Було дуже цікаво спостерігати, як присутні гості розглядали старі світлини , вгадували своїх односельців та згадували молодість .

Велика подяка нашим місцевим підприємцям , які допомогли сільській раді організувати святковий стіл. Стареньким, які не можуть прийти на свято, соціальні робітники та культорганізатор територіального центру  Дубіковська Л.Г. привітали на дому листівкою та цукерками. Святкування такого дня дає можливість нагадати всім про людський обов’язок бути милосердними та турботливими до своїх дідусів , бабусь та батьків.

Сільський бібліотекар Степанова Т.М.