«Наші права – щасливе дитинство»

Це повинні знати всі

Згідно плану виховної роботи четвертокласників вчитель початкових класів Буняк Ірина Миколаївна провела виховну годину «Наші права – щасливе дитинство» з використанням інноваційних технологій, у формі вистави. На годину спілкування запрошено учнів початкових класів та їх батьків.

Мета заходу: навчити дітей реалізовувати свої права, виховувати в них поважне ставлення до себе та інших людей, виконувати Правила для учнів.

Учасники дійства розповіли присутнім про права й свободи дітей, визначені Конституцією України, Конвенцією про права дитини, історію її підписання; ознайомили з місією Міжнародної організації ООН, повторили правові терміни.

Після цього школярі взяли участь у казковій правовій вікторині, обговорили порушення прав різних казкових героїв та запропонували переглянути відкрите судове слухання. Головними героями засідання були: суддя (Недбайло А.), Дюймовочка (Долінська К.), Жаба (Медвєдєв К.), Вовк (Похвала Є.),Поросята (Ковернік Д., Прокуднов Н., Медвєдєв К.).

На закінчення діти разом з учителем створили колаж «Календар правових дат», виготовили пам’ятки «Це потрібно всім» та виконали пісню «Вчать у школі».

Даний захід сприятиме сумлінному виконанню здобувачами освіти своїх обов’язків – добре навчатися і зразково поводитися.

Стріла Н.А., голова МО вчителів початкових класів Червонополянського ЗО