КОЗАК FEST  «Козацькому роду нема переводу»

Напередодні свят  Дня захисника́ Украї́ни  та  Дня Українського козацтва  Антонівський заклад освіти гостинно приймав  здобувачів освіти  1-4 класів Червонополянського, Зірківського, Старолук”янівського закладів освіти на квесті КОЗАК FEST  «Козацькому роду нема переводу». Подвір’я, на якому відбувалося дійство було  задекоровано  у стилі гостинного двору, де був і тин і стоги соломи, рушники, квіти, та багато іншого.

Програма  квесту  розпланована  за  локаціями,  де учні мали змогу проявити свої здібності  та знання з різної тематики. Ще виконували практичні завдання такі,  як склади палатку  із підручних матеріалів,  отримай завдання за допомогою QR- коду, розшифруй номер телефону та зателефонуй для отримання завдання.

Для першокласників майстриня села Антонівка Лемешева Н.А. провела майстер – клас по виготовленню янголів з паперу.

А найбільше додавало позитиву  музична ZUMBA під керівництвом вчителя початкових класів Антонівського закладу освіти Юлії Гагарінової, в якій прийняли участь не тільки учні, а й і вчителі.

Після невеликої перерви всі учасники  квесту перейшли до стадіону, де проходила естафета «Битва найсильніших». Переможців та переможених не було. Всі учасники квесту отримали  море емоцій та позитиву.

Кухари закладу пригощали всіх присутніх смачними пирогами та козацьким  кулішом.

Присутня на заході                              Людмила Сіменович