Методична робота на канікулах

25 березня 2019 року розпочалися весняні шкільні канікули. Та тільки не для вчителів. Хоч і немає галасливих дітей, не кличе  дзвоник на урок та вчителі поспішають на роботу у  школу. Для них канікули – це час  заповнення класних журналів,  підведення проміжних підсумків,  планування на  майбутнє та робота методичних об’єднань.

Засідання  інтегрованих міжшкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів, природничо -  математичного циклу та української мови і літератури та бібліотекарів проведено відповідно до планів роботи. Сплановано роботу засідань по різному. У  початківців крім теоретичних питань -  звітували про свої досягнення вчителі, які атестуються. Мовники – розглядали питання медіаосвіти  та нестандартні уроки  як засіб  розвитку креативності учнів. Вчителі природничо – математичного циклу  розпочали  роботу з ділової гри – тренінгу «Жив був педагог», мета якого підвищити  грамотність   педагогів  з питань збереження та зміцнення їхнього професійного здоров’я; оволодіти  навичками саморегуляції та релаксації, вмінню  долати наслідки стресових ситуацій, підвищити емоційний настрій та багато інших питань. Бібліотекарі ознайомилися з досвідом роботи Правосудової Р.В.  щодо індексування документів у шкільній бібліотеці Костянтинівського ЗПЗСО  за Універсальною десятковою класифікацією.

Попереду (в період канікул) ще багато роботи – педрада, атестація, організація та проведення державної підсумкової атестації з предметів, підготовка до ЗНО, робота в період між засіданнями та організація позакласної  роботи.

Тож хочу побажати  педагогам  громади  професійного лету, терпіння та наснаги.

Методист                   Людмила  Сіменович