Секретар громади

Секретар сільської ради Замотай Оксана Михайлівна

АВТОБІОГРАФІЯ

Прізвище, власне ім’я та по батькові:  Замотай Оксана Михайлівна

Число, місяць, рік і місце народження:  22 квітня 1971 року село Бобровий Кут Великоолександрівського  району Херсонської області.

Відомості про громадянство: Громадянка України.

Відомості про освіту: Освіта вища. З 1997 по 2000 рік навчалась в Каховському державному аграрному технікумі, спеціальність агроном. З 2011 року навчаюся в Херсонському державному аграрному університеті. У червні 2017 року закінчила Херсонський державний аграрний університет, отримала ступінь бакалавр, спеціальність агроном. На теперішній час є студентом магістратури Херсонського державного аграрного університету.

Відомості про трудову діяльність: з 1995 року по 2008 рік працювала землевпорядником Костянтинівської сільської ради. З 2008 року по теперішній час працюю секретарем Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області. У 2015 році  виконувала обов’язки сільського голови Костянтинівської сільської ради.

Відомості про громадську  роботу:

• з 2002 року – секретар інспекції у справах дітей при  Костянтинівській сільській раді. З 2008 року по теперішній час являюся депутатом сільської ради.

Відомість про партійність:

• безпартійна

Відомості про склад сім’ї:

• чоловік: Замотай Вадим Миколайович;
  • донька:  Замотай Яна Іванна Вадимівна.

Відомості про місце проживання:

• 74640, Херсонська область, Горностаївський район, село Костянтинівка, вул. Молодіжна № 22.

Відомості про контактний телефон: 0965051361, 0958817280.

Відомості про наявність чи відсутність  представницького мандата:

• Представницький мандат відсутній.

Відомості про наявність чи відсутність судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину:  Судимість відсутня.