Костянтинівська сільська територіальна громада
Херсонська область, Каховський район

Компанія Мed-magazin.ua розпочинає конкурс для українських студентів та учнів України з видачі гранту на навчання у розмірі 10 000 гривень.

Дата: 15.12.2021 02:36

scholarship foundation

ПРО НАС

Мета нашої соціальної програми полягає в заохоченні і стимулюванні здатних українських студентів, розвиток і підвищення рівня фінансової грамотності та підприємливості у нашої молоді. А також довести, що знання здатні приносити прибуток задовго до отримання диплома.

ПЕРЕВАГИ ПРОЕКТУ

• Участь у проекті безкоштовна;
  • В рамках проекту проводяться конкурси за різними професійними спрямуваннями;
  • Переможець отримує грошовий грант;
  • Новий досвід, нові знайомства, спілкування з цікавими людьми;
  • Можливість майбутньго працевлаштування;
  • Пудтримка студенів, що бажають навчатись.

НАША МІСІЯ

У світовій практиці, термін Scholarships означає матеріальну виплату студентам, яка присуджується на конкурсній основі за певні академічні успіхи. Здійснюється університетами або незалежними комерційними організаціями, які бажають заохотити здібних студентів.

Широко поширена в європейських і американських навчальних закладах. В Україні даний вид стипендій / грантів поки що мало популяризував. Але такого роду соціальною активністю можуть займатися не тільки великі корпорації. Нашою метою також є залучення представників середнього і малого бізнесу до соціальної активності.