Херсонська область, Каховський район

Дата: 30.03.2020 13:18

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проектів регуляторних актів рішень Костянтинівської сільської ради

Проекти рішень сесії Костянтинівської сільської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2021 рік», «Про встановлення єдиного податку на 2021 рік» розроблені фінансовим відділом сільської ради.

Проектами передбачається впорядкувати оплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у відповідності до Постанови КМУ №483 «Про  затвердження форм  типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» та встановити ставки податку на нерухоме майно, які забезпечили б надходження до сільського бюджету для реалізації сільських програм.

Проектом регуляторного акту «Про встановлення єдиного податку на 2021 рік» передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб – підприємців, які здійснюють підприємницьку дільність на території Костянтинівської сільської ради та забезпечити надходження до загального фонду сільського бюджету.

Запрошуємо до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даних проектів регуляторних актів.

Пропозиції та зауваження до проектів надсилати на електронну адресу сільської ради konstantinovka2012@ukr.net, а також за адресою: 74640, Херсонська область, Горностаївський район, с. Костянтинівка, вулиця Шевченка, 66а.

Пропозиції та зауваження до проекту приймаються у місячний термін з моменту їх оприлюднення.