"Про затвердження нової редакції Статуту ясла – садка «Ромашка» Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області" від 18.12.2017 року за № 17

Дата: 26.07.2018 14:37

КОСТЯНТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОРНОСТАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друга сесія   сьомого  скликання

18. 12.  2017   № 17

Про затвердження нової редакції Статуту

ясла – садка «Ромашка» Костянтинівської

сільської ради Горностаївського району

Херсонської області

Розглянувши заяву завідуючої  ясла – садка «Ромашка» Костянтинівської сільської ради Філімонової Людмили Іванівни, відповідно  Законів України „Про освіту”, «Про дошкільну освіту», керуючись статтями 26, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні",  сесія сільської  ради

ВИРІШИЛА:

1.  Внести зміни до Статуту ясла-садка «Ромашка» Костянтинівської сільської ради, а саме:

1.1. Змінити найменування з «дошкільний навчальний заклад - на «заклад дошкільної освіти».

1.2.  Змінити термін «навчально-виховний процес» - на «освітній процес».

1.3.  Змінити «завідуючий» - на «директор».

1.4. Змінити «відповідна вища педагогічна освіта» - на «вища педагогічна освіта».

1.5. Змінити «надання освітніх послуг» - на «впровадження освітньої діяльності».

1.6.   Змінити «власник» - на «засновник».

2. Затвердити  Статут закладу дошкільної освіти ясла-садка «Ромашка» Костянтинівської сільської Горностаївського району Херсонської області у новій редакції.

3. Доручити сільському голові Кільдерову Олексію Володимировичу підписати Статут.

4. Директору закладу дошкільної освіти Філімоновій Людмилі Іванівні провести в установленому чинним законодавством України порядку державну реєстрацію змін до установчих документів.

5. Контроль  за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію    постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, гуманітарних питань.

Сільський голова                                                                                      О.В.Кільдеров