"Про внесення змін до рішення сесії від 23.12.2016 р. № 133 „Про сільську Програму економічного, соціального та культурного розвитку сільської ради на 2017 рік" від 18.12.2017 року за № 20

Дата: 26.07.2018 14:24

КОСТЯНТИНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ГОРНОСТАЇВСЬКОГО  РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Друга сесія сьомого скликання

18.12. 2017  № 20

Про внесення змін до рішення сесії від 23.12.2016 р.

№ 133 „Про сільську Програму економічного,

соціального та культурного розвитку сільської ради

на 2017 рік

Згідно статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ”, ст.23 Бюджетного Кодексу України  сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до заходів до Програми економічного, соціального та культурного розвитку сільської ради на 2017 рік  за рахунок перерозподілу коштів на святкування Новорічних свят .

2. Внести зміни до заходів до Програми економічного, соціального та культурного розвитку сільської ради на 2017 рік за рахунок передачі коштів із спеціального до загального фонду по поточному ремонту дорожнього покриття вулиці Шкільної  в  с. Костянтинівка на суму 49800,00 грн..

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів регіональної економіки та інвестиційної діяльності.

Сільський голова                                                                     О.В.Кільдеров