A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Костянтинівська сільська об'єднана територіальна громада
Херсонська область, Каховський район

"Про затвердження Порядку розроблення сільських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання" від 18.12.2017 року за № 25

Дата: 26.07.2018 11:25
Кількість переглядів: 297

КОСТЯНТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГОРНОСТАЇВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Друга сесія сьомого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

18.12.2017   №  25

 

Про затвердження Порядку розроблення

сільських цільових програм, моніторингу

та звітності про їх виконання

 

З метою вдосконалення процедури розроблення сільських комплексних та цільових програм з подальшим внесенням їх на затвердження сільської ради, а також забезпечення дієвого контролю за ходом виконання цих програм, відповідно до статті 20 Бюджетного кодексу України, Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затверджених наказом Міністерства економіки України від 04 грудня 2006 року № 367, керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок розроблення сільських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання (далі – Порядок), що додається.
  2. Виконавчому комітету Костянтинівської сільської ради забезпечити дотримання вимог затвердженого цим рішенням Порядку.
  3. Це рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення на офіційному веб-сайті сільської ради (при наявності) та на стенді  сільської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів,  бюджету,  планування,  соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                               О.В. Кільдеров


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування