Про встановлення транспортного податку на 2019 рік

Про встановлення

транспортного податку

на 2019 рік

Відповідно до статті 7, 10, пунктів 12.3, 12.4 статті 12, статті 267 Податкового кодексу України, пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити з 01 січня 2019 року на території Костянтинівської сільської об’єднаної територіальної громади транспортний податок.

2. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об’єктами оподаткування.

3. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

4. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до пункту 3 цього рішення.

5. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до пункту 3 цього рішення.

6. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

7. Транспортний податок сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

8. Оприлюднити рішення в друкованих засобах масової інформації.

9. Визнати такими, що втратили чинність з 01.01.2019 року рішення XXI сесії сільської ради VII скликання від 22.06.2017 року № 202 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік», рішення XVI сесіїVII скликання від 30.06.2017 року № 102 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік», рішення XXI сесії VII скликання від 30.06.2017 року № 138 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік», рішення XVIII сесії VII скликання № 185 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік».

10. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                            О.В. Кільдеров