Про встановлення єдиного податку на 2019 рік

19.06.2018  № 139

Про встановлення єдиного

податку на 2019 рік

Відповідно до статті 10, пунктів 12.3, 12.4 статті 12, підпунктів 1, 2 пункту 293.2 статті 293 Податкового кодексу України, пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Встановити з 01 січня 2019 року на території Костянтинівської сільської об’єднаної територіальної громади єдиний податок.
  2. Групи платників єдиного податку визначені пунктом 291.4 статті 291 Податкового Кодексу України.
  3. Ставка податку для першої групи платників єдиного податку - 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатного населення відповідно до статті 293 пункту 1 Податкового Кодексу України.
  4. Ставка податку для другої групи платників єдиного податку - 18 відсотків розміру мінімальної заробітної плати відповідно до статті 293 пункту 1 Податкового Кодексу України.

5. Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої та другої груп є календарний рік.

6. Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

7. Інші елементи встановлені відповідно до статтей 291-300 Податкового Кодексу України.

8. Оприлюднити рішення в друкованих засобах массової інформації

9. Визнати такими, що втратили чинність з 01.01.2019 року рішення XXI сесії сільської ради VII скликання від 22.06.2017 року № 202 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік», рішення XVI сесії VII скликання від 30.06.2017 року № 102 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік», рішення XXI сесії VII скликання від 30.06.2017 року № 138 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік», рішення XVIII сесії VII скликання № 185 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік»

10. Рішення набирає чинності з 01.01.2019 року.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                                         О.В. Кільдеров